Pożyczki bez zaświadczeń pod zastaw mieszkania

pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń pod zastaw mieszkania

Wazoniki tworzące napis home

Doskonale wiemy jak trudno uzyskać kredyt bez zaświadczeń, który opiewa na większą kwotę. Banki komercyjne udzielają pożyczki, ale zaświadczenie o źródle i wysokości dochodu jest niezbędnym elementem ubiegania się o zobowiązanie finansowe. Jednak wielu z nas znajduje się w niełatwej sytuacji materialnej, i z powodu właśnie niższych zarobków, nie może sobie pozwolić na zakup niezbędnych urządzeń czy remont mieszkania. A los bywa niesprawiedliwy i lubi płatać nam figle w najmniej spodziewanym momencie. Alternatywą pożyczek w banku są kredyty pod zastaw nieruchomości, które proponuje wiele prywatnych firm oraz pożyczki pozabankowe na raty. Są niejako analogiczne do bankowych pożyczek hipotecznych, choć decydując się na ten krok, musimy być znacznie bardziej ostrożni. Nietrudno bowiem natrafić na taką firmę, która chce się jedynie wzbogacić kosztem swoich klientów.

Nasza analiza rynku prywatnych pożyczek pod zastaw wykazała, że istnieje wiele firm, które działają uczciwie i są rzetelnymi pożyczkodawcami. Spośród nich wytypowaliśmy instytucje z największym doświadczeniem w branży finansowej. Jest to Grupa Inwestycyjna Safe House – Inwestum, która oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości, jak i również działek i pojazdów.

Opinia o Inwestum

Prowadząc analizy rynku pożyczek prywatnych pod zastaw skupiliśmy się przede wszystkim na trzech najważniejszych aspektach:

  1. doświadczenie
  2. koszty kredytu i pożyczki
  3. jakość oferowanych usług

Według opinii wielu pożyczkobiorców, to właśnie Inwestum, jako firma oferująca pożyczki pozabankowe na raty online, uzyskała najwyższą ocenę, a profesjonalną obsługę klienta, tanie pożyczki pod zastaw oraz rzetelność i uczciwość. Opinia o Inwestum była bardzo pozytywna, a największym uznaniem cieszył się fakt wysokiej przyznawalności pożyczek pod zastaw mieszkania. Przyjrzyjmy się zatem nieco dokładniej usługom Grupy Inwestycyjnej Safe house.

Pożyczki z wpisem do księgi wieczystej

schemat punktowy

Inwestum ma do zaproponowania pożyczki pod zastaw nieruchomości oraz działki

Inwestum ma do zaoferowania swoim klientom pożyczki pod zastaw mieszkania, dom lub działki, których wysokość sięga do 40% wartości danego dobra. Procedura udzielania kredytu jest analogiczna do pożyczki hipotecznej w banku, której podstawą jest zabezpieczenie w formie nieruchomości. Inwestum nie przywłaszcza domu lub mieszkania, ponadto nie jego właściciel nie ma obowiązku wymeldowania się lub jakiegokolwiek odstąpienia danej nieruchomości. Kredyt pod zastaw udzielany jest bez zaświadczeń, zatem dużo łatwiej go otrzymać niż pożyczkę hipoteczną w banku. W odróżnieniu od innych prywatnych pożyczek Inwestum charakteryzuje się niskimi kosztami udzielanych kredytów, gdyż koszt miesięczny zobowiązania finansowego wynosi jedynie 2,5-3%. Co więcej, raty odsetkowe mogą zostać dla klienta odroczone na czas trwania umowy.

Mama, tata i małe dziecko

Inwestum kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców

Kto może skorzystać z pożyczki pod zastaw w Inwestum
Z oferty Grupy Inwestycyjnej mogą skorzystać zarówno osoby prywatne będące właścicielami danej nieruchomości (nie może być zabezpieczeniem z tytułu innych zobowiązań finansowych) jak i przedsiębiorcy inwestujący w ich budowę. W tym drugim przypadku, osoby inwestujące mogą otrzymywać co miesiąc fakturę VAT i wliczać swoje raty do kosztów prowadzenia działalności. By uzyskać kredyt pod zastaw należy przygotować następujące dokumenty:

  • akt notarialny
  • wypis z księgi wieczystej
  • zaświadczenie o niezaleganiu z obowiązującymi opłatami (właściciele mieszkań i domów)
  • zdjęcia nieruchomości z zewnątrz i wewnątrz lub fotografie działki
  • zaświadczenie o liczbie zameldowanych osób
  • plan zagospodarowania przestrzeni dla działek budowlanych

Dane kontaktowe
Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Chmielnej 2, lecz udziela kredytów pod zastaw nieruchomości zlokalizowanych w dużych miastach na terenie całej Polski (dawne miasta wojewódzkie, takie jak Gdańsk, Bydgoszcz, Katowice, Wrocław, Toruń czy Kraków)
Osoby zainteresowane usługami Inwestum mogą dzwonić pod numer telefonu: 535 43 44 65 lub skontaktować się z firmą mailowo: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *