Pożyczki w banku z 0% prowizji

pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Pożyczki w banku z 0% prowizji

Wisorek w kształcie kotwicy na pieniądzach

Dzisiejsze statystki wskazują, że Polacy bardzo chętnie korzystają z pożyczek w banku oraz w instytucjach spoza sektor bankowego. Zaciągają kredyty hipoteczne by kupić wymarzone cztery kąty oraz pożyczki i kredyty konsumenckie aby zaspokoić aktualne potrzeby. Zadłużenie Polaków rośnie, a banki przyciągają kolejnych klientów różnorodnymi promocjami. Są wśród nich mini kredyty z możliwością ubiegania się o nie drogą internetową, pożyczki gotówkowe z niską ratą miesięczną, czy ekopożyczki jako wyraz solidarności z walką z zanieczyszczeniami środowiska.
Od jakiegoś czasu jako główne danie na tacy znajdują się kredyty z prowizją wynoszącą 0%. Na tego rodzaju rozwiązanie przystało jak na razie niewiele instytucji. Przypuszcza się jednak, że w przyszłości zobowiązania finansowe za 0 zł lub z bezpłatną prowizją będą wiodły prym wśród kredytów konsumpcyjnych.

Pożyczki bankowe z prowizja = 0%

Mężczyzna wkłada do kieszeni marynarki portfel

Szybkie pożyczki z prowizją za 0 zł to szansa na tańsze zobowiązanie finansowe

Podczas analizy różnych produktów finansowych, które udostępniają banki trafiliśmy na dwie ciekawe propozycje pożyczek z prowizją wynoszącą 0%. Oferują je Alior Bank oraz Euro Bank. To jedne z największych banków komercyjnych, które obok pożyczek gotówkowych proponują także kredyty hipoteczne i konsolidacyjne, o których więcej dowiemy się ze strony internetowej https://gg2010.pl

Alior Bank daje swoim klientom możliwość skorzystania z pożyczki 0% prowizji. Prowizja zostanie wyzerowana jedynie dla osób, które wypełniły wniosek o pożyczkę przez internet. Maksymalna kwota zobowiązania finansowego wynosi 200 000 zł a okres spłaty do 60 miesięcy. Wystarczy wypełnić formularz internetowy i czekać na odpowiedź od banku. Resztę formalności możemy załatwić podczas rozmowy telefonicznej z doradcą klienta. Środki można uzyskać nawet w ciągu jednego dnia.

Eurobank z kolei oferuje pożyczkę z prowizją = 0 zł w kwotach od 500 do 4 000 zł i okresem kredytowania wynoszącym od 12 do 36 miesięcy (RRSO = 9,95%). Ponadto klienci nie uiszczają żadnej opłaty przygotowawczej oraz mają sposobność ubiegać się o zobowiązania na oświadczenie o dochodach (pożyczka bez zaświadczeń). Formalności ograniczone są do minimum a decyzja podejmowana bardzo szybko. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *