Kredyt online bez zaświadczeń

pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Kredyt online bez zaświadczeń

Obecnie wiele banków, nawet tych największych w Polsce, prezentuje ofertę kredytu bez zaświadczeń z Urzędu skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który dostępny jest przez internet. Stanowi to duże ułatwienie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Nie muszą oni kierować się do urzędów stać w kolejkach i wnosić opłaty za uzyskanie potrzebnych zaświadczeń.

Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń

Są to propozycje skierowane do firm, które co roku muszą odprowadzać składki ZUS i płacić podatek do US. W typowym scenariuszu, bank wymaga od swoich klientów dostarczenia dokumentów typu:

  • zaświadczenie z US o niezaleganiu z płaceniem podatku
  • roczne zeznanie podatkowe za ubiegły rok kalendarzowy
  • zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu z płaceniem składek ubezpieczenia zdrowotnego, społecznego oraz funduszu pracy
Mechanik naprawiający samochód w warsztacie

Prowadzący działalność gospodarczą mogą starać się o kredyt bez zaświadczeń online

Procedura ta wiąże się z tym, że interesant musi udać się bezpośrednio do urzędu i poprosić o wydanie odpowiednich dokumentów. W przypadku Urzędu Skarbowego łączy się z tym dodatkowa opłata skarbowa, którą należy uiścić, nim dokument zostanie przekazany kredytobiorcy. Formalności jest zatem niemało, więc banki zrobiły ukłon w stronę prowadzących własną działalność gospodarczą i ułatwiły im zdobycie kredytu.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez internet w banku ING i Idea Banku

Rozwiązanie takie zaproponowały między innymi Idea Bank czy ING Bank Śląski. O kredy bez zaświadczeń ubiegać się można przez internet, wypełniając specjalny wniosek online. Zdecydowanie skraca to czas procesu aplikowania o kredyt. Zaoszczędzimy go również nie musząc udawać się do US oraz ZUS-u.

Co zamiast zaświadczeń z ZUS i US?
Banki wymagają od swoich klientów potwierdzenia zarobków. Zatem poproszą o przestawienie wyciągów z kont z ostatnich miesięcy. Wystarczy zatem do wniosku o kredyt bez zaświadczeń, załączyć wyciągi z rachunku bankowego w formie pliku pdf. Tym samym cała procedura starania się o kredyt zostaje ponownie skrócona i czasem wystarczy nawet kilkanaście minut by załatwić wszelkie formalności.

Idea Bank i Kredyt FAIR
Idea Bank oferuje kredyt bez zaświadczeń z US i ZUS do kwoty 50 000 zł, minimalna kwota to 1 000 zł. Nie wymaga także żądnych zabezpieczeń. Produktem, który poleca swoim potencjalnym klientom jest Kredyt FAIR. Cechuje się niskim oprocentowaniem wynoszącym 4,99%. Okres kredytowania wynosi 6 miesięcy. Oferta ta jest skierowana do nowych klientów banku, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Wniosek o kredyt można złożyć online, a po otrzymaniu decyzji, należy tylko raz udać się do oddziału banku i podpisać umowę kredytową.

Pożyczka dla firm w ING
Bank reklamuje się wprawdzie pożyczką dla firm, choć jej kwota jest bardzo wysoka i może wynosić do 160 000 zł okres kredytowania zaś, do 8 lat. Kredyt bez zaświadczeń z US i ZUS dostępny jest zarówno dla klientów banku jak i dla osób, które nie posiadają konta w ING. Całą procedurę można załatwić online, przez wypełnienie wniosku o kredyt. Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest w krótkim czasie a wnioskodawcy zostaną o niej poinformowani podczas rozmowy telefonicznej z doradcą klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *