Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

pożyczki przez internet bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Kredyt bez zaświadczeń nie jest uznawany przez banki. Albowiem wymagają one od swoich klientów, którzy są zainteresowani zaciągnięciem kredytu, przedstawienie dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód. Jest to warunek, który należy spełnić by ubiegać się o kredyt w banku. Dlatego w przypadku wielu instytucji z sektora bankowego, kredyt bez zaświadczeń o dochodach nie istnieje. Jednak są pewne wyjątki i my przedstawimy jeden z nich.

Getin Bank i kredyt bez zaświadczeń

Bank ten oferuje tego rodzaju kredyt, którego maksymalna kwota to 17 000 zł i zależy w dużej mierze od zdolności kredytowej wnioskodawcy. Jego przeznaczenie może być związane z wszelkimi dobrami konsumpcyjnymi, skierowany jest do osób, które potrzebują gotówki na nagłe wydatki. Do ubiegania o kredyt, wystarczy dowód osobisty oraz oświadczenie o zarobkach.

Główne cechy kredytu bez zaświadczeń o dochodach w Getin Banku

  • okres spłaty od 3 do 48 miesięcy
  • kwota do 17 000 zł
  • możliwość ubezpieczenia kredytu za dodatkową opłatą
  • przeznaczenie to dobra konsumpcyjne, np. zakup sprzęty RTV, AGD itp.
  • nie ma opłaty przygotowawczej
  • wystarczy oświadczenie o dochodach
Rzutki wbite w kolorową tarczę

Getin Bank oferuje kredyt bez zaświadczeń do 17 000 zł

Oświadczenie o dochodach tym różni się od zaświadczenie, że w tym pierwszym przypadku klient banku wypełnia specjalny druk, w którym oświadcza jakie są jaki jest jego miesięczny dochód oraz jego źródło. Podpisując się jednocześnie daje tym samym wyraz, że zamieszczone w oświadczeniu informacje są prawdziwe.

Bank proponuje takie kredyt bez zaświadczeń o zarobkach dla swoich stałych klientów, którzy posiadają otwarte konto oraz dla nowych, którzy po raz pierwszy korzystają z jego usług.

Getin Bank zastosował bardzo dobry chwyt marketingowy, gdyż omawiany szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń ma charakter pożyczki gotówkowej, choć w przeciwieństwie do tej drugiej formy zobowiązania, nie występują opłaty za jego uzyskanie. Z tego względy koszty takiego kredytu są niższe niż standardowej pożyczki gotówkowej.

Osoby zainteresowane kredytem w banku mogą załatwić wszelkie formalności online, a w razie jakichkolwiek pytań wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Getin Banku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *